Antico Cadore

Luxusní dřevěné podlahy ANTICO CADORE

Antico Cadore: kouzlo doby, umění ze sterého masivního dřeva, dřevěné podlahy, luxusní dřevěné podlahy.

Jak vznikají luxusní staré dřevěné podlahy antico cadore?

Antico Cadore je významný italský výrobce luxusních dřevěných podlah, které jsou staré až 400 let. Podlahy Antico Cadore jsou vyráběny i z nového dřeva, ale hlavně z dřeva starobylého, čímž se docílí rustikálního vzhledu dřevěných podlah. Podlahy ANTICO CADORE z masivního dřeva jsou již delší dobu součástí nejedné z prestižních rezidencí světa. Výroba těchto luxusních podlah začíná pečlivým výběrem nejkvalitnějšího dřeva z oblastí Asie, Evropy a Africe (dub, kaštan, jilm, teak), které následně sušeno, řezáno, broušeno a leštěno,a to vše v souladu s přísnými pravidly pro oblast ekologické architektury. Dřevo z různých kontinentů odráží ducha, tradice, podnebí a exotiku vzdálených zemí a přenáší tak jejich kouzlo i do našich domovů.

Podlahy ANTICO CADORE – záruka kvality

Podlahy ANTICO CADORE jsou navíc garantovány certifikací dřeva vydávanou Mezinárodním muzeem umění a vědy v Miláně, která na základě spektroskopie přesně určuje stáří dřeva. Tento certifikát zajišťuje pověst firmy a poskytuje nejlepší možnou záruku pro zákazníky. Za své vynikající vlastnosti však vděčí podlahy ANTICO CADORE i nenahraditelné ruční práci, která je doplněna moderní technologií.

Dřevěné podlahy ANTICO CADORE mají díky nevšedním povrchovým úpravám osobitý barevný odstín a mimořádný vzhled. Bohatou historii dřeva dokáží ocenit i nároční klienti. Kromě špičkového designu je v těchto produktech zastoupen i duchovní rozměr, jakým je například neopakovatelný pocit, který nám přinese chůze po starožitném teakovém dřevu z Thajska. Luxusní podlahy ANTICO CADORE tak patří díky své kvalitě a nenapodobitelností k naprosté špičce svého druhu. Barvy, geometrické tvary, kombinace různých velikostí, výrazový potenciál, intarzie řady povrchů a estetický obsah dosahují nejvyšších kvalit. Výsledkem je vždy půvab a elegance prostoru.Všechny starožitné a luxusní dřevěné podlahy ANTICO CADORE jsou uměleckým dílem a poskytují prestiž vašemu domovu či rezidenci. Dřevěné podlahy dokáží v návštěvnících vyvolat netušené emoce.

Luxusní dřevěné podlahy ANTICO CADORE


Pryč je doba laminátových imitací dřeva. Supermarkety sice zákazníky lákají na nějaké slevy, ale kdo chce vytvořit domov s opravdovou atmosférou, zvolí luxusní dřevěnou podlahu Antico Cadore. Zakleknutí a každoroční drátkování už opravdu u kvalitní dřevěné luxusní dřevěnou podlahu Antico Cadore není třeba. Moderní luxusní dřevěnou podlahu Antico Cadore podléhají vysokým nárokům. Musí mít propracovaný design a ladit s celkovou koncepcí stavby. Krásná dřevěná podlaha není doplňkem, ale základem interiéru. Nezáleží na tom, jaký styl zvolíte luxusní dřevěné podlahy, správný výrobce nabídne ucelenou řadu produktů tak, abyste si vybrali bez kompromisů. Také na způsobu instalace luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore velmi záleží. Právě zde platí známé rčení: V jednoduchosti je síla. Nejen na výsledné luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore, ale během všech fází výroby mají být kladeny vysoké nároky na ekologii a dřevěná podlaha svému majiteli přináší dokonalý pocit sounáležitosti s přírodou. Kromě těchto vlastností je nutné, aby luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore byly také praktické, odolné vůči méně šetrnému zaházení a nenáročné na údržbu.

Vlastnosti luxusní dřevěné podlahy ANTICO CADORE


Luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore splňují však mnohem více. Zvolte si moderní design nebo rustikální vzhled, ve kterékoliv ze sedmi nabízených řad je patrný vysoký smysl pro detail, ruční provedení a cit pro estetično. Pracovníci v ANTICO CADORE podlahy nevyrábí, ale tvoří. Luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore jsou proto kompaktní, i když každý díl podlahy je naprosto unikátní. Díky tomu každá podlaha vyvolává jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru. Kde všude luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore oceníte? Ať máte dům na periferii velkoměsta, tradiční venkovské stavení, byt moderního designu… Vhodně zvolené luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore potěší nejen oko, ale i další smysly obyvatel i jejich návštěv. Už v předsíni udělají luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore ten správný dojem. Předsíň obvykle bývá první místností, kterou návštěvník může poznat. Podle předsíně si vyváří základní dojem o svém hostiteli. Luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore přímo vybízí návštěvníky, aby spolu s odložením venkovní obuvi odložili i starosti a nechali se hýčkat teplem domova.

Kam zvolit luxusní dřevěné podlahy ANTICO CADORE?


V obývacím pokoji vyniknou luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore nejen za denního světla, ale i v hřejivém přítmí. Představte si hru světel ohně z krbu na reliéfu luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore. Sedíte v křesle, čtete svou oblíbenou knihu, oheň Vás hřeje a prostřednictvím rustikální luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore na Vás promlouvá moudrost dávných věků. Cítíte pod nohama ruční opracování tradičních materiálů protkané historií dřeva, které bylo předtím třeba součástí indického chrámu. A ve dne se luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore stanou příjemným společníkem pro hry dětí s minimálním nárokem na údržbu. Podlaha v ložnici bývá první část domova, která vás vítá v novém dnu. Jemný dotyk luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore Vás potěší bezprostředně po probuzení. Chcete mít start každého dne příjemný? Určitě oceníte luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore. V koupelně a na toaletě dřevěné podlahy vynikají schopností dokonalé kombinace s dalšími materiály. Díky detailnímu opracování ladí s mnoha doplňky, které jsou v těchto místnostech nezbytností. V kuchyni zas kromě úžasného designu oceníte zejména bezproblémovou údržbu a vysokou míru odolnosti luxusní dřevěné podlahy Antico Cadore. A luxusní dřevěné podlahy ANTICO CADORE nezklamou ani v prostorných chodbách, na hotelových recepcích, v jídelnách, ale také na terasách a v dalších exteriérech. Nezanedbatelnou výhodou luxusních dřevěných podlah je také jejich cena. Ta je překvapivě nízká. Při všech popsaných výhodách jsou vlastně skoro zadarmo.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Gerflor Creation 40 Solid Clic Swiss Oak Beige 0848

Gerflor Creation 40 Solid Clic Swiss Oak Beige 0848

952 Kč
Detail produktu
Gerflor Creation 40 Solid Clic Twist 0504

Gerflor Creation 40 Solid Clic Twist 0504

952 Kč
Detail produktu
Gerflor Creation 40 Solid Clic Quartet 0503

Gerflor Creation 40 Solid Clic Quartet 0503

952 Kč
Detail produktu
Gerflor Creation 40 Solid Clic Swiss Oak Golden 0796

Gerflor Creation 40 Solid Clic Swiss Oak Golden 0796

952 Kč
Detail produktu
Gerflor Creation 40 Solid Clic Curton Stone Light Grey 1275

Gerflor Creation 40 Solid Clic Curton Stone Light Grey 1275

1 010 Kč
Detail produktu
Gerflor Creation 40 Solid Clic Michigan 0461

Gerflor Creation 40 Solid Clic Michigan 0461

952 Kč
Detail produktu