Dřevěné podlahy unikátního designu

Zastavte se v našich prodejnách v Praze, nebo v Brně, a prohlédněte si dřevěné podlahy unikátního designu, který Vás může oslovit hned na první pohled. Dřevěné podlahy, které máme v nabídce, Vás mohou uchvátit nejen svoji výjimečnou přírodní krásou, které se nic nevyrovná, ale také příjemným pocitem při doteku Vašich rukou i bosých noh.

Dřevěné podlahy – od klasického vzoru, přes rustikálnost, až po extravagantnost podlahy

Široká nabídka kolekcí dřevěné podlahy, ze kterých si u nás můžete vybírat, přináší pro každého bohatou rozmanitost vzhledu dřevěné podlahy. Máte-li rádi klasiku, nebo jste se vzhlédli v rustikálním stylu bydlení, či spíše směřujete do moderny, ve všech případech nemusíte z naší prodejny odejít s prázdnou s tím, že byste si nevybrali alespoň jeden model dřevěné podlahy. Spíše se připravte, že budete stát před dilematem, která dřevěná podlaha bude mít možnost zdobit interiér domova, chaty, chalupy, kanceláře aj. Věřte však, že se nestane, že byste u dřevěné podlahy tzv. sáhli vedle. Vybírejte dřevěné podlahy, co do vzhledu, pocitově. Až budete stát před tím „pravým“ typem dřevěné podlahy, poznáte to.

Dřevěné podlahy – nenapodobitelný vzhled přírody

Dřevěné podlahy, respektive dřevo lze bez předsudků označit za umělecké dílo přírody. Touláte-li se rádi přírodou, procházíte-li se lesem, kolem jezera, pak v kterémkoli ročním období Vás může nadchnout až preciznost v barevné kompozici. Dřevo je neodmyslitelnou součástí přírody. Rozhodnete-li se pro dřevěné podlahy, pak vnesete do Vašeho domova umění, které v základu nebylo vytvořené lidskou rukou, ale samotnou přírodou.
Klasický vzor dřevěné podlahy je decentnost sama bez výraznějších výskytů suků, stejně tak změn v barevném rozložení. Oproti tomu pro rustikální vzor dřevěné podlahy jsou právě charakteristické suky, výrazné kresby i barevná proměnlivost.

Dřevěné podlahy a jejich charakter

Nejen my lidé, ale i dřevěné podlahy mají svůj původ a charakter. Přeci jenom však charakter dřevěné podlahy vypovídá o něčem jiném, než u nás dvounožců. Co ukrývá charakter dřevěné podlahy? Pod charakterem dřevěné podlahy najdete prokreslenost podlahy, dále její strukturu, barevnost, ale také počet suků. A právě charakter dřevěné podlahy činí z každé podlahy originální kousek. A kdo by se nechtěl pyšnit originalitou, místo toho, aby šel s davem? U dřevěné podlahy, přestože je tolik oblíbená a viděna v interiérech, se „stereotypní masou“ nepůjdete.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Style Floor Click 41173 Dub Klasik

Style Floor Click 41173 Dub Klasik

1030 Kč
Detail
Fatraclick Dub King 2032-06

Fatraclick Dub King 2032-06

803 Kč
Detail
Style Floor Click 41111 Marušovník Krémový

Style Floor Click 41111 Marušovník Krémový

1030 Kč
Detail
Style Floor Click Dub Elegant 41163

Style Floor Click Dub Elegant 41163

1030 Kč
Detail
Style Floor Click 41160 Dub Versailles

Style Floor Click 41160 Dub Versailles

1030 Kč
Detail
Style Floor Click Dub Karolína 1506

Style Floor Click Dub Karolína 1506

1030 Kč
Detail