Luxusní dřevěné podlahy BERTI

Dřevěné podlahy BERTI – luxusní podlahy pro náročné

Prestižní tradice, konstantní kvalita výrobků, inovativní výrobní metody a nejnovější systém laserového řezání, broušení, lakování a vytváření antického efektu: název Berti je referenční bod pro dřevěné podlahy všude ve světě a nejmodernější v tomto sektoru.
Dynamický a průkopnický průmyslový podnik Berti přijal jako první laserové technologie řezání. Skutečně nová řešení se zaměřují na průběžný výzkum – výzkum, který z konceptu kvality učinil základní hodnotu společnosti.
Berti představuje rozmanitost nabídky a současně ukazuje svůj zájem o funkčnost, aby zjednodušil použití výrobků, i když jsou napohled komplikované.
Privilegium pro personalizaci, na druhé straně je vytvořena harmonie mezi  řemeslnou zručností a technologickou aplikací. Vytvářejí zvláštní vztah mezi interiéry a jejich obyvateli, kterým umožňují uspokojit pozoruhodně širokou škálu stylů a vkusů.  To jsou hodnoty, začleněné do všech dřevěných podlah, které vytvoří Berti - věnují pozornost nejmenším detailům, bezchybnému zpracování a přirozené eleganci.
S více než 200 pracovníky Berti vybudoval bohaté a mnohaleté zkušenosti, o kterých mluví zákazníci, když svěří společnosti realizaci podlah, odrážející století řemeslné tradice, jenom v nejlepším.
Dnes značka Berti znamená nejen zručnost a odbornost, ale i důvěryhodnost. Inovativní výrobní techniky, velmi pokročilé systémy, leštění, lakování, patinování.
Dřevařská výroba je antické umění aplikované na moderní technologii: Berti Pavimenti Dřevo neustále usiluje o rozvoj a rozšiřování svých výrobních a zpracovatelských oddělení. V tomto smyslu hodně investuje jak do ekonomických podmínek tak do lidských zdrojů, aby mohl realizovat kvalitní dřevěné podlahy.
Od použití diamantových nástrojů pro profilování prvků, které umožňují vytvářet dokonalé spoje: ve fázi pokládání se parkety ukazují jako zcela ploché a hladké. Různé výrobní postupy umožňují zisk leštěné a lakované podlahy, dávající jí klasický vzhled, nebo kartáčované a lakované podlahy, vytvářející podlahy s nádechem minulosti.
Speciální proces sušení laku aplikovaný se speciálním “mlha kabátem”, který končí v troubách s UV-zářením, dělá každý lakovaný výrobek okamžitě použitelným a odolným, navíc je zcela ekologický a bez toxických emisí.
Za tímto účelem jsou všechny podlahy vyrobené podle nařízení Evropské regulační agentury CS 14342, a proto jsou certifikovány.

Laser: sofistikovaná technologie, moderní tvůrčí nástroj

Laserová technologie a dřevěné podlahy: sofistikovaná kombinace. Být první společnost na světě studující zaměstnání laserové technologie vykládání dřevěné podlahy dala možnost společnosti Berti realizovat ven- a ven umělecká díla, proto se stává bezkonkurenčním referenčním bodem pro ty moderní pracovní techniky. Kromě toho, v rámci naší firmy je výtvarně-technické oddělení, které je vždy k dispozici zákazníkovi.
Síla zkušeností získaných v minulých desetiletích je schopná interpretovat potřeby zákazníků, aby je změnila (pomocí speciálního softwaru) do projektů bez omezení složitosti.
Díky laserové technologii se ,určitě, jednoduché dřevěné prkénko může stát elegantním uměleckým dílem.
Všechny potřebné fáze pro jejich realizaci jsou výsledkem trpělivé, kvalifikované a pečlivé práce.

Dřevěné podlahy BERTI – Proč tuto variantu zvolit

  • Sníte o dokonalé podlaze, kontaktu s přírodou a nechcete kompromis? Nabízíme Vám pravou dřevěnou podlahu na celý život. Dřevo může změnit charakter Vašeho prostředí, dodat pocit tepla a pohodlí. Dřevo se na podlahy používá v různých formách již po staletí. Dřevěné podlahy na první pohled vyzařují teplo domova. V moderní době přinášejí dotek přírody tam, kde chce člověk v klidu odpočívat, trávit čas s rodinou a přáteli. Jsou zároveň velmi praktické a splňují i požadavky kvality, estetiky a trvanlivosti. To Vám nabízí „Luxusní dřevěné podlahy Berti“. 
  • - úplná povrchová úprava s použitím nekvalitnějších laků nebo minerálních olejů
  • - silná nášlapná vrstva
  • - snižuje prašnost prostředí
  • - vhodná pro alergiky
  • - bezproblémová renovace a následné ošetření
  • - nezávadnost z hlediska prostředí
  • - vhodné pro podlahové vytápění

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Gerflor Creation 40 Solid Clic Swiss Oak Beige 0848

Gerflor Creation 40 Solid Clic Swiss Oak Beige 0848

952 Kč
Detail produktu
Gerflor Creation 40 Solid Clic Twist 0504

Gerflor Creation 40 Solid Clic Twist 0504

952 Kč
Detail produktu
Gerflor Creation 40 Solid Clic Quartet 0503

Gerflor Creation 40 Solid Clic Quartet 0503

952 Kč
Detail produktu
Gerflor Creation 40 Solid Clic Swiss Oak Golden 0796

Gerflor Creation 40 Solid Clic Swiss Oak Golden 0796

952 Kč
Detail produktu
Gerflor Creation 40 Solid Clic Curton Stone Light Grey 1275

Gerflor Creation 40 Solid Clic Curton Stone Light Grey 1275

1 010 Kč
Detail produktu
Gerflor Creation 40 Solid Clic Michigan 0461

Gerflor Creation 40 Solid Clic Michigan 0461

952 Kč
Detail produktu